VARTA® Partner Portalı Hesabınızı Oluşturun

Bu form adınızı ve iletişim bilgilerinizi toplayacaktır. Gönderdiğiniz verileri nasıl koruduğumuz ve yönettiğimiz hakkında bilgi için lütfen Gizlilik Politikası kısmını inceleyin.

Kişisel bilgi


Unvan

Profesyonel bilgi


Gizlilik Politikası

CLARIOS, kişisel bilgilerinizi adil bilgi uygulamalarına ve geçerli veri gizliliği yasalarına uygun olarak korumayı taahhüt eder. Gizlilik bildiriminin tamamına erişmek için lütfen ana sitemizi ziyaret edin: www.clarios.com/privacy-policy

Veri koruması

Kişisel verilerinizi yalnızca yürürlükteki Veri Gizliliği yasalarının hükümleri kapsamında toplarız, kullanır ve saklarız. Girilen veriler kaydedilir ve sadece bu web sitesindeki VARTA® Ortak Portalı'nın yürütülmesi için kullanılır. Depolama alanına verdiğiniz izni iptal ettiğinizde veriler silinecektir. İzniniz olmadan üçüncü taraflara herhangi bir açıklama veya reklam amaçlı kullanım yoktur. Ayrıca, bu Koşullara atıfta bulunmak suretiyle ve web sitemizde bulacağınız Gizlilik Politikamızı da okumanızı tavsiye ederiz. bize. Tüm telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere İçeriğin tüm haklarının ve başlıklarının tek sahibiyiz. Önceden yazılı iznimiz olmadan İçeriği kaydedemez, değiştiremez, kopyalayamaz, yayınlayamaz, görüntüleyemez, iletemez, uyarlayamaz veya herhangi bir şekilde istismar edemezsiniz. Bu Sitedeki herhangi bir İçeriği ve tümünü herhangi bir zamanda haber vermeksizin değiştirme hakkımız saklıdır. Sorumluluk Reddi Beyanı Bu sitenin hazırlanmasında mümkün olan en güncel, doğru ve net bir şekilde ifade edilen bilgilerin sağlanması için her türlü çaba gösterilmektedir. Bununla birlikte, yanlışlıkla bilgilerde hatalar meydana gelebilir. Bilgilerin yazım hatası ve doğruluk açısından eksiksizliği ve güncel olmamasından dolayı sorumluluk kabul edilmez. Sunulan bilgi ve veriler, önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir bağlantı sitesinde bulunan herhangi bir bilgi, iletişim veya materyal için hiçbir sorumluluk veya yükümlülük tarafımızca üstlenilmez. Bağlantılı bir sitede bulunan herhangi bir üçüncü tarafın içeriğini ve / veya görüşlerini kesinlikle paylaşmadığımızı açıkça beyan ederiz. Web sayfamızı kullanarak bilgisayarınızda herhangi bir risk oluşması, yazılım ya da datanızın virus tarafından zarar görmesi, şifreniz aracılığıyla bir virüsün aktif olması, bilgilerin kullanımı, kötüye kullanılması ya da herhangi bir şekilde ortaya çıkması durumunda dolaylı ya da dolaysız, özel, tesadüfi, veya dolaylı zararlardan sınırlama olmadan, gelir veya kar kaybı dahil hiçbir durumda sorumlu olmadığımızı bildiririz.

Yukarıdaki formu doldurup “Abone ol” düğmesine tıkladığınızda, gizlilik ve çerez kullanım koşullarımızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi doğrulamış olursunuz.

Gizlilik Politikamızı okuyun